Stypendia PKP CARGO dla uczniów Mechaniczniaka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Pedagog - Stypendia dla uczniów!!!
Wpisany przez zawojan   
środa, 20 czerwca 2012 11:02

2012 PKP Cargo plakat stypendium Stypendia PKP CARGO dla uczniów Mechaniczniaka DSC 0223 Stypendia PKP CARGO dla uczniów Mechaniczniaka W dniu 11 czerwca 2012 roku odbyło się spotkanie dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu z przedstawicielem PKP CARGO S.A. Śląski Zakład Spółki w osobie Pani Jolanty Mirończuk - zastępcy dyrektora ds. pracowniczych. Podczas spotkania wyrażona została chęć współpracy od roku szkolnego 2012/2013 z Naszą Szkołą w zakresie Programu Stypendiów Fundowanych dla uczniów klas trzecich technikum i klas drugich szkoły zasadniczej w specjalnościach: mechanik, elektromechanik, mechatronik,

którzy posiadają odpowiednio dobrą wiedzę techniczną potwierdzoną wysokimi ocenami i chcieliby związać swoją przyszłość zawodową z największym przewoźnikiem towarów w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.

DSC 0226 Stypendia PKP CARGO dla uczniów Mechaniczniaka Następnie odbyło się w auli szkoły spotkanie z uczniami wymienionych klas i specjalności na którym zaprezentowane zostały założenia Projektu Stypendiów Fundowanych w PKP CARGO S.A. oraz regulamin otrzymania stypendium i wzór umowy stypendialnej.

Stypendystom Naszej Szkoły PKP Cargo oferuje tym samym realizację praktyk zawodowych i zatrudnienia po ukończeniu nauki.

Wszyscy uczniowie zainteresowani zdobyciem stypendium proszeni są o kontakt pod adresem:

PKP CARGO S.A. Śląski Zakład Spółki
ul. Piłsudskiego 21, 42- 600 Tarnowskie Góry
tel. (32) 719 25 96 – dział kadr w Tarnowskich Górach
tel. (32) 710 81 15 – dział kadr w Rybniku

Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: środa, 20 czerwca 2012 12:07