banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9873
mod_vvisit_counterWczoraj13614
mod_vvisit_counterTydzień23487
mod_vvisit_counterZeszły tydzień87704
mod_vvisit_counterMiesiąc390947
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc304944
mod_vvisit_counterOd początku26619201

Aktualnie: gości 143, 
wizytacje 1 połączonych
Twój IP: 3.229.142.91
 , 
Dzisiaj: 25 Paź, 2021
perspektywy
Nagroda Prezydenta Miasta Opola 2012 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Inne
Wpisany przez zawojan   
środa, 17 października 2012 22:59

Nagroda Prezydenta OpolaW dniu 10 października 2012r. w „Gościńcu pod Złotą Koroną" w Opolu-Grotowicach, odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Opola, konferencja z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowana przez Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola i Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Uroczystość rozpoczął montaż słowno-muzyczny pt. „Ocean Emocji" zaprezentowany przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych w Opolu. Następnie prowadzący konferencję Dariusz Romanowski – nauczyciel, instruktor z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu powitał gości i gospodarzy konferencji w osobach: Rafała Rippela Opolskiego Wicekuratora Oświaty, Ryszarda Zembaczyńskiego – Prezydenta Miasta Opola, Krzysztofa Początka – Wiceprezydenta Miasta Opola oraz Irenę Koszyk – Naczelnika Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Opola.

Słowa przywitania prowadzący konferencję skierował także do wszystkich zaproszonych uczestników którymi byli dyrektorzy, wicedyrektorzy i nauczyciele szkół miasta Opola. Po bardzo serdecznych i ciepłych słowach inauguracyjnych, wygłoszony został przez Krystynę Dąbek – doradcę metodycznego Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Opolu referat „Modelowa postawa nauczyciela wobec uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych".

Kolejnym elementem konferencji było wręczenie nauczycielom i dyrektorom przedszkoli, szkół i placówek oświatowych miasta Opola nagród Prezydenta Miasta Opola. Wśród tegorocznych nagrodzonych osób znalazła się również Małgorzata Kostrzewa – kierownik internatu i nauczyciel fizyki Naszego Zespołu. Nagrodzonej w imieniu koleżanek, kolegów nauczycieli oraz własnym serdecznie gratuluję.

Wystąpienia okolicznościowe Gości i Gospodarzy konferencji oraz występ zespołu „Take Style" z Młodzieżowego Domu Kultury zakończyły tegoroczną uroczystą opolską konferencję z okazji Dnia Edukacji Narodowej.


Bogusław Januszko – dyrektor

Poprawiony: czwartek, 18 października 2012 00:03