banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2423
mod_vvisit_counterWczoraj8939
mod_vvisit_counterTydzień52950
mod_vvisit_counterZeszły tydzień57919
mod_vvisit_counterMiesiąc153307
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc297375
mod_vvisit_counterOd początku26076617

Aktualnie: gości 185, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 34.239.177.24
 , 
Dzisiaj: 18 Wrz, 2021
perspektywy
Mechaniczniak wyróżniony przez Ministra Edukacji PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez zawojan   
piątek, 07 grudnia 2012 10:14

Mechaniczniak wyróżniony przez Ministra Edukacji Narodowej

PSTM

W dniach 23-25 listopada 2012 roku w Zakopanem odbyła się uroczystość podsumowania 52 Ogólnopolskiego Konkursu Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych zorganizowana w Schronisku Młodzieżowym PTSM „Szarotka" w Zakopanem. Uroczystość połączono z seminarium na temat: Wybrane problemy działalności schronisk młodzieżowych zrzeszonych w PTSM, które prowadził w-ce Prezes PTSM Przemysław Bonk. Podczas Zjazdu odbyła się również wycieczka metodyczna na trasie: Zakopane – Krzeptówki - Chochołów – Bachledówka - Zakopane.

2012 pucharW tym roku nasze Szkolne Schronisko Młodzieżowe kierowane przez Panią mgr Małgorzatę Kostrzewa otrzymało Wyróżnienie w stopniu Złotym. W związku z tym wydarzeniem Ministerstwo Edukacji Narodowej skierowało do Pani Małgorzaty Kostrzewa list gratulacyjny w dowód uznania za wysoki poziom kierowanej przez nią placówki, jak również za jakość pracującej w niej kadry. Wraz z listem gratulacyjnym podpisanym przez Panią minister Krystynę Szumilas nasza placówka otrzymała dyplom Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych oraz puchar za Złote Wyróżnienie w 52 Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych. Nagrodę wręczał Prezes Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych Pan Henryk Gołębiewski.


 Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2012 10:42