Edukacja prawna w naszej szkole PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 10 grudnia 2012 15:36

2012.10.23 edukacja prawnaEDUKACJA PRAWNA W MECHANIKU

W ramach realizowanego od wielu lat programu edukacji prawnej, uczniowie klas II naszej szkoły spotkali się z funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Opolu, st. asp. Piotrem Chwastowskim. Podczas cyklu spotkań młodzież zapoznała się z podstawowymi pojęciami z zakresu prawa karnego. Przedstawione zostały również obowiązujące w Polsce zasady odpowiedzialności karnej ze względu na wiek sprawcy oraz przykłady najczęściej występujących przypadków naruszania prawa przez młodzież. Przekazywane treści spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony uczniów.
A&D, pedagodzy ZSM

Poprawiony: poniedziałek, 10 grudnia 2012 15:57