Reaguj i żyj bezpiecznie PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez zawojan   
poniedziałek, 10 grudnia 2012 18:37

2012.12.05 spektakl reaguj i zyj bezpiecznie b2012.12.05 spektakl reaguj i zyj bezpiecznie aReaguj i żyj bezpiecznie

Uczniowie naszej szkoły w dniu 5 grudnia 2012 wysłuchali recitalu edukacyjno - profilaktycznego, którego tematem przewodnim było reagowanie na negatywne sytuacje w szkole poprzez okazywanie przyjaznych uczuć, empatii i zrozumienia. Aktor realizujący recital zaprezentował szereg utworów z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, miedzy innymi grupy Perfect i Republika łącząc je z pogadanką na temat bezpieczeństwa w środowisku rówieśniczym. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przy współpracy z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Opolu w ramach Rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła".
A&D, pedagodzy ZSM

Poprawiony: poniedziałek, 10 grudnia 2012 18:54