I Opolski Regionalny Przystanek PaT PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez zawojan   
czwartek, 05 czerwca 2014 22:41

patNa I Regionalny Przystanek Pat – „Profilaktyka a Ty” przyjechało prawie 600 osób. Wśród nich byliśmy i my. Przedsięwzięcie miało na celu promocję życia bez uzależnień.

Dla Patowiczów przygotowano różnorodne warsztaty. Mieliśmy do wyboru warsztaty taneczne, ratownictwa medycznego, tworzenia biżuterii, warsztaty wokalne, sztuk walki, dziennikarskie rzeźbiarskie, aktorskie, improwizacji kabaretowej, taktyk i technik interwencji policyjnych.

Po południu z całą grupą tańcząc i śpiewając wyruszyliśmy na Rynek Miejski przed Ratuszem gdzie odbył się heppening. Czas spędziliśmy miło i ciekawie, tak jak chcą żyć młodzi ludzie bez korzystania z alkoholu i narkotyków.

Organizatorami akcji byli Komenda Wojewódzka Policji w Opolu, Urząd Marszałkowski i Urząd Miasta Opola.

Pedagodzy ZSM

| Casting w Opolu | Opole dla rodziców | Inauguracja PaT w Opolu | Finał działań PaT w Opolu |

Poprawiony: czwartek, 05 czerwca 2014 23:22