Informacja dla maturzystów PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Stypendia dla uczniów!!!
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 29 kwietnia 2015 12:17

image galleryW roku akademickim 2015/16 realizowany będzie Program Stypendiów Pomostowych, w którym w zakresie rekrutacji wstępnej uczestniczy Agencja Nieruchomości Rolnych. Program ten skierowany jest do młodzieży (tegorocznych maturzystów), pochodzących z rodzin byłych pracowników państwowych przedsiębiorstw gospodarki rolnej, którzy zamierzają kontynuować naukę na dziennych studiach magisterskich, realizowanych w trybie jednolitym lub dwustopniowym, w polskich państwowych uczelniach. Stypendium wypłacane jest na I roku studiów w 10 miesięcznych ratach po 500 złotych. Termin składania wniosków o przyznanie stypendium upływa w dniu 24 sierpnia 2015 roku. Pełna informacja dostępna jest na internetowej stronie Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości www.stypendia-pomostowe.pl. Zachęcam do skorzystania.


Danuta Szyniec - Krok

Poprawiony: środa, 29 kwietnia 2015 12:23