Stypendia motywacyjne PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Stypendia dla uczniów!!!
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 14 czerwca 2016 07:44

stypendium
Zgarnij stypendium motywacyjne !!!

    Przypominam wszystkim uczniom, że jak co roku można starać się o przyznanie stypendium za wyniki w nauce lub/i osiągnięcia sportowe. Stypendium za wyniki w nauce otrzymuje uczeń , który wypracował średnią ocen 5,1. Wyniki w sporcie premiowane są wówczas, gdy zostały osiągnięte na szczeblu co najmniej krajowym, we współzawodnictwie indywidualnym. Osiągnięcia należy poprzeć dyplomami, zaświadczeniami. Kandydat do stypendium powinien mieć z zachowania ocenę co najmniej dobrą. Uczniów którzy chcą się starać o stypendium zapraszam do pedagoga szkolnego.


Danuta Szaniec - Krok

Poprawiony: wtorek, 14 czerwca 2016 11:16