banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj693
mod_vvisit_counterWczoraj6308
mod_vvisit_counterTydzień32919
mod_vvisit_counterZeszły tydzień42851
mod_vvisit_counterMiesiąc87074
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc168657
mod_vvisit_counterOd początku11706066

Aktualnie: gości 97, 
wizytacje 9 połączonych
Twój IP: 54.227.126.69
 , 
Dzisiaj: 14 Gru, 2017
FESTIWAL KARIERY – Od pasji do zawodu PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 13 marca 2017 10:39

Konkurs PASJA – ZAWÓD – PRZYSZŁOŚĆ

PASJA-ZAWOD-PRZYSZLOSC   Wzorem lat poprzednich Wojewódzki Urząd Pracy wraz z samorządem Województwa Opolskiego jest organizatorem konferencji warsztatowej pn. „FESTIWAL KARIERY – Od pasji do zawodu”, która odbędzie się 24 kwietnia 2017r. w Opolu.

    W ramach tego przedsięwzięcia Wojewódzki Urząd Pracy Opolu pragnie zaprosić uczniów do udziału w konkursie pn. PASJA – ZAWÓD – PRZYSZŁOŚĆ”.

   Organizowany konkurs daje młodym osobom szansę bliższego przyjrzenia się środowisku pracy w różnych zawodach poprzez sztukę, a także bezpośrednio zrealizowania swojej pasji. W tegorocznej edycji konkursu uczestnicy będę mieli szansę na wykazanie się kreatywnością w podejściu do tematu konkursu. Swoją wizję pasji i zawodu można przedstawić poprzez różne środki wyrazu : fotografię, film, pracę plastyczną. Katalog możliwości jest otwarty i daje uczniom możliwość zaprezentowania własnych talentów zgodnie z tematem przewodnim.

  Prace należy dostarczyć do Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Opolu, które mieści się przy ul. Oleskiej 127 do dnia 14 kwietnia 2017r.

Prace konkursowe oceniane będą przez specjalnie powołaną komisję. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas „ Festiwalu Kariery” na tle wystawy skomponowanej z najciekawszych prac. Na laureatów konkursu czekają cenne nagrody rzeczowe.

Wszystkich zainteresowanych uczniów serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do :
Szkolnego Ośrodka Kariery- II piętro s. 25    Beata Kresan - szkolny doradca zawodowy

Poprawiony: wtorek, 14 marca 2017 15:49