banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj332
mod_vvisit_counterWczoraj4282
mod_vvisit_counterTydzień35369
mod_vvisit_counterZeszły tydzień52510
mod_vvisit_counterMiesiąc130518
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc185044
mod_vvisit_counterOd początku11391367

Aktualnie: gości 125, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.166.150.10
 , 
Dzisiaj: 21 Paź, 2017
Finalistka Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową. PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 16 maja 2017 11:02

Natalia Chomentowska finalistką Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

nataliaW dniach 22-23 kwietnia 2017r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno – Społecznych i Szkoleń odbył się finał VII Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową organizowanej przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Głównym celem Olimpiady było podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności związanych z planowaniem i zarządzaniem karierą zawodową oraz podkreślenie roli poradnictwa zawodowego w procesie wyboru zawodu i kierunku kształcenia. Olimpiada przebiegała w III etapach: dwa pierwsze odbyły się drogą internetową, natomiast finał – etap centralny odbył się w Warszawie. W eliminacjach wzięło udział ponad tysiąc uczniów z całej Polski. Do III etapu zakwalifikowało się jedynie 16 uczestników, wśród których znalazła się Natalia Chomentowska uczennica klasy II AS PT zajmując 10 miejsce oraz uzyskując tytuł finalistki VII Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową.

Zadania z jakimi przyszło się zmierzyć uczestnikom podczas finału Olimpiady wymagały stosowania rozwiązań oryginalnych i twórczych oraz wymuszały poszukiwań w zakresie pozyskiwania różnego rodzaju informacji dla jak najlepszego zaplanowania ścieżki zawodowej. Finaliści musieli wykazać się również wiedzą z zakresu kwalifikacji zawodowych, umiejętności wyszukiwania informacji zawodowych i edukacyjnych, umiejętności efektywnego poruszania się na rynku pracy oraz tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Udział w Olimpiadzie był dla Natalii wspaniałą przygodą i możliwością zdobycia kolejnego doświadczenia oraz okazją do poznania konkurentów i nawiązania nowych znajomości. Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Beata Kresan – doradca zawodowy

Poprawiony: czwartek, 25 maja 2017 09:51