Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj695
mod_vvisit_counterWczoraj5469
mod_vvisit_counterTydzień21700
mod_vvisit_counterZeszły tydzień28407
mod_vvisit_counterMiesiąc113136
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc224247
mod_vvisit_counterOd początku12181323

Aktualnie: gości 61, 
wizytacje 12 połączonych
Twój IP: 54.196.213.0
 , 
Dzisiaj: 22 Lut, 2018
Henryk Kwolik PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 20 lipca 2017 12:35

Henryk Kwolik
(22.06.1953 – 10.07.2017)

Henryk KowolikHenryk Kwolik w swej wieloletniej pracy nauczyciela wychowania fizycznego i trenera piłki ręcznej wykazał się znaczącymi sukcesami w swej karierze zawodowej. Jego praca w Zespole Szkół Mechanicznych w Opolu (1989 – 2012), oraz trenerska w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Opolu, klubie sportowym „Ruch” Zdzieszowice, klubie sportowym „Start” Opole, klubie sportowym „Małapanew” Ozimku została potwierdzona wieloma zdobytymi medalami i odznakami sportowymi, doceniona licznymi nagrodami dyrektora szkoły, a ponadto uhonorowana Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Henryk Kwolik ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu uzyskując specjalizację trenera piłki ręcznej. Wykorzystując zdobyte kwalifikacje prowadził szkolne i klubowe drużyny piłki ręcznej osiągając z młodzieżą tytuły mistrzowskie na szczeblu  wojewódzkim i ogólnopolskim.

Henryk Kwolik był nauczycielem i trenerem zawsze dążącym do rozwoju osobowości uczniów i zawodników, kształtując w nich postawy sportowe: zdyscyplinowania, zespołowości, odpowiedzialności. Zaangażowany organizator pracy nauczycielskiej i trenerskiej, zdeterminowany postawą sportową, swym spokojem i opanowaniem potrafił skupić uwagę swych podopiecznych na dążeniu do osiągnięcia celów sportowych jakimi były najlepsze wyniki.Osoba Henryka Kwolika została na trwałe wyryta w wielu rocznikach absolwentów szkoły i zawodnikach klubowych. Zapewne będzie im towarzyszyć ilekroć przywoływać będą wspomnienia szkolne i sportowe. Będzie to dowodem uznania dla jego osobowości pedagogicznej w kształtowaniu postaw i umysłów sportowych, młodych ludzi.


 

Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: wtorek, 22 sierpnia 2017 11:50