banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj543
mod_vvisit_counterWczoraj30333
mod_vvisit_counterTydzień68946
mod_vvisit_counterZeszły tydzień49031
mod_vvisit_counterMiesiąc124846
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc176189
mod_vvisit_counterOd początku13751078

Aktualnie: gości 70 połączonych
Twój IP: 35.175.182.106
 , 
Dzisiaj: 14 Gru, 2018
perspektywy
Bak pełen krwi w Mechaniczniaku! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Krwiodawstwo
Wpisany przez m@rek   
piątek, 10 listopada 2017 09:44

Bak pełen krwi w Mechaniczniaku!

Moja Krew Od wielu lat akcje krwiodawstwa w Zespole Szkół Mechanicznych i współpraca z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu są ważnym elementem życia szkoły. Dar krwi i wiedza na temat jej donacji jest szczególnie ważna w szkole o naszym profilu. Przecież jesteśmy pasjonatami motoryzacji…

 

Już kolejny raz w Mechaniczniaku, 8 listopada 2017 roku, odbyła się akcja poboru krwi przeprowadzona przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu. Rozpoczęła się ona o godz. 8:00 i trwała do godz. 12:00. Nie zaburzała pracy naszej szkoły ani nie przeszkodziła w prowadzeniu zajęć lekcyjnych. Chętnych do oddania krwi było aż 45 uczniów. Ostatecznie do donacji dopuszczono 36 młodych ludzi. Warto wspomnieć, że spora część uczestników akcji oddawała krew po raz pierwszy, ale jak zawsze dopisali starzy bywalcy, zwłaszcza z klas maturalnych. Ostatecznie udało nam się zebrać prawie 17 litrów krwi!

Bardzo cieszymy się, że zainteresowanie było tak duże, a to dopiero pierwsza akcja w tym roku szkolnym. Kolejną zaplanowano na styczeń 2018 roku.

Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyłączyli się do tej szlachetnej akcji!


Daria Fliśnik