Nie jeżdżę po alkoholu – nie jestem mordercą PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 22 listopada 2017 12:08

Nie jeżdżę po alkoholu – nie jestem mordercą

W dniach 11-20 listopada  2017r. uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych  uczestniczyli w programie profilaktycznym  przeprowadzonym przez stowarzyszenie Quisisana – „Nie jeżdżę po alkoholu – nie jestem mordercą‘’. Zajęcia składały się z części teoretycznej, w której prelegentki przedstawiły „Dekalog kierowcy’’, filmu oraz części praktycznej – ćwiczeń z alkogoglami. Podczas ćwiczeń było dużo śmiechu i zabawy, ale mogliśmy się przekonać, że złapanie piłki lub spacer po linii narysowanej na podłodze w  alkogoglach to trudne zadanie.  Zajęcia zrobiły na nas duże wrażenie, wiemy jakie są nasze reakcje po alkoholu.


Maria Hosner - pedagog

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 12:13