banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3703
mod_vvisit_counterWczoraj5696
mod_vvisit_counterTydzień27028
mod_vvisit_counterZeszły tydzień33889
mod_vvisit_counterMiesiąc99675
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc190736
mod_vvisit_counterOd początku14172085

Aktualnie: gości 138, 
członków 1, 
wizytacje 2 połączonych
Twój IP: 54.90.204.233
 , 
Dzisiaj: 21 Lut, 2019
perspektywy
Czas podsumowania w klasach ZSZ Nr 2 PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Wiadomości - Wydarzenia
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 25 czerwca 2018 12:45

Czas podsumowania w klasach ZSZ Nr 2

Tych Zakończenie roku szkolnego przebiegało zgodnie z protokołem, który obowiązuje podczas takich uroczystości . Wprowadzony został poczet sztandarowy, odśpiewano hymn a na scenie pojawiły się osoby, które były ważne w procesie trzyletniej edukacji. Nie zabrakło również elementu artystycznego przygotowanego przez młodszych kolegów. Całość prowadził Denis Stotko, uczeń klasy 2ce.

Uczniowie ZSZ nr 2 zakończyli kolejny etap edukacji. Co dalej? Takie pytanie podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego zadawało sobie prawdopodobnie wielu absolwentów. Wątpliwości rozwiał pan dyrektor Bogusław Januszko, który w swoim wystąpieniu zachęcał do podjęcia dalszej nauki w liceum dla dorosłych lub na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Po nakreśleniu możliwości jakie czekają naszych absolwentów, przyszedł czas na wręczenie podziękowań rodzicom tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, a wychowawcy mogli wręczyć świadectwa z paskiem i nagrody w postaci pięknych tematycznych albumów. 

Czerwiec to także zakończenie innych form edukacyjnych. Niektórzy uczniowie klasy 3es i 3AC uczęszczali na kurs spawalniczy i po zdaniu egzaminów uzyskali uprawnienia spawacza. Świadectwa i książeczki spawacza wraz z gratulacjami otrzymali z rąk pana Marka Krukowskiego, nauczyciela praktycznych zajęć spawalniczych w Centrum Kształcenia Praktycznego i Bohdana Żywickiego, nauczyciela zajęć teoretycznych.

Miłym akcentem były podziękowania nauczycielom i dyrekcji, jakie w imieniu Rady Rodziców przekazała pani Dorota Raba.

W części artystycznej uczniowie klasy 2ce w przedstawieniu „Zjazd absolwentów” wspominali szkolne życie, a uczniowie 3a, Patryk Ziaja i Sebastian Czech, zadedykowali nauczycielom piękny wiersz pt.”Chcemy pamiętać”. Przedstawienie wypełniła muzyka i prezentacje nauczycieli i uczniów.


Jerzy Tracz