banner rekrutacyjny 1
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9485
mod_vvisit_counterWczoraj14907
mod_vvisit_counterTydzień61344
mod_vvisit_counterZeszły tydzień69152
mod_vvisit_counterMiesiąc100086
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc427090
mod_vvisit_counterOd początku19910107

Aktualnie: gości 155, 
wizytacje 9 połączonych
Twój IP: 35.168.112.145
 , 
Dzisiaj: 09 Lip, 2020
perspektywy
Konferencja : Opole – The place to grow” PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - SzOK
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 11 grudnia 2018 12:51

Konferencja : "Opole – The place to grow"

Opole – The place to growKonferencja „Opole The Place to Grow” zorganizowana przez Urząd Miasta Opola przy współpracy z Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu oraz Związkiem Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) będącym wiodącą organizacją reprezentującą nowoczesne usługi dla biznesu w Opolu odbyła się w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu. W ramach konferencji poruszone zostały m. in. tematy dotyczące pozycji Opola na gospodarczej mapie Polski, trendy gospodarcze z jakimi przyjdzie się zmierzyć Opolu w najbliższych latach, strategii rozwoju miasta i regionu na najbliższe lata, perspektywy rozwoju gospodarki Opola, ze szczególnym uwzględnieniem sektora nowoczesnych usług biznesowych oraz szans i wyzwań stojących przed sektorem nowoczesnych usług dla biznesu w regionie. Całość wydarzenia poprowadził znany dziennikarz gospodarczy TVN24 Igor Sokołowski. Wśród uczestników konferencji były firmy z sektora nowoczesnych usług dla biznesu, które prowadzą oddziały w Opolu jak i wiodący przedstawiciele sektora w Polsce: Capgemini, ista, PwC, Atos, Future Processing.

Ponadto w konferencji w roli prelegentów wzięli udział Prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski, Rektor Politechniki Opolskiej prof. dr hab. Marek Tukiendorf, Rektor Uniwersytetu Opolskiego prof. dr hab. Marek Masnyk, Wiceprezes ABSL Marcin Nowak oraz Dyrektor IT, członek Zarządu w grupie spółek Itaka i Axabee Arkadiusz Olchawa.

Po merytorycznej części konferencji odbył się koncert zespołu Jarecki Live Band połączony z występem przygotowanym przez standupera Jakuba Krzaka, na który zaproszeni zostali uczniowie oraz studenci opolskich szkół i uczelni. Naszą szkołą reprezentowali : Agnieszka Słaboń, Jan Front, Bożena Kantorska, Ewa Panas i Beata Kresan.


Beata Kresan

Poprawiony: wtorek, 11 grudnia 2018 12:57