Stypendia dla zdolnych uczniów PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Stypendia dla uczniów!!!
Wpisany przez m@rek   
wtorek, 18 listopada 2008 15:44
Image
Szanowni Państwo!
Zarząd Województwa Opolskiego ogłasza dodatkowy nabór wniosków stypendialnych w ramach "Programu pomocy stypendialnej województwa opolskiego dla uczniów szczególnie uzdolnionych szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych"
PROGRAM POMOCY STYPENDIALNEJ PRZEZNACZONY JEST DLA UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH, szczególnie uzdolnionych, między innymi w zakresie nauk matematycznych, przyrodniczych i technicznych, dla których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym.
Regulamin stypendialny oraz wzory dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku dostępne na stronie www.opolskie.pl w dziale Edukacja lub w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy przy ulicy Piastowskiej 14 w Opolu, pokój 618.
Wnioski wraz z wymaganymi załącznikami przyjmowane będą do dnia 28 listopada 2008 roku, do godziny 15:30 w sekretariacie Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Urzędu Marszałkowskiego w Opolu, pod ww. adresem.
O terminie decyduje data wpływu do Urzędu.
Szczegółowych informacji odnośnie programu stypendialnego udziela Departament Edukacji i Rynku Pracy pod numerem tel. (077) 54 16 505

Z poważaniem
DYREKTOR
Departamentu Edukacji i Rynku Pracy
Waldemar Zadka
Poprawiony: wtorek, 18 listopada 2008 16:49