banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1282
mod_vvisit_counterWczoraj10567
mod_vvisit_counterTydzień46268
mod_vvisit_counterZeszły tydzień61206
mod_vvisit_counterMiesiąc147924
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc362595
mod_vvisit_counterOd początku16073178

Aktualnie: gości 281, 
wizytacje 8 połączonych
Twój IP: 3.228.21.186
 , 
Dzisiaj: 17 Paź, 2019
perspektywy
Opolski Orzeł z Mechaniczniaka PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
poniedziałek, 01 lipca 2019 09:59

Opolski Orzeł z Mechaniczniaka

Opolskie Orly  2019W dniu 12 czerwca 2019r na zaproszenie Prezydenta Miasta Opola delegacja Zespołu Szkół Mechanicznych uczestniczyła w 23. Gali Opolskich Orłów, która odbyła się w sali koncertowej  Filharmonii Opolskiej im. Józefa Elsnera w Opolu. W skład delegacji wchodzili: Dominik Geisler – tegoroczny absolwent technikum w zawodzie technik pojazdów samochodowych, Marek Pacion – nauczyciel przedmiotów samochodowych i mentor Dominika w zakresie przygotowania do konkursów, olimpiad i turniejów samochodowych oraz Bogusław Januszko – dyrektor Zespołu.

Gala Opolskich Orłów jest corocznym wyróżnieniem uczniów, którzy w danym roku szkolnym osiągnęli tytuły laureatów wojewódzkich i ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych lub branżowych. Wśród 99 uczniów wszystkich opolskich szkół wyróżnionych dyplomami z odznaką Złotego pióra, które otrzymali z rąk wiceprezydenta miasta Opola-Macieja Wójca i naczelnika wydziału oświaty-Ireny Koszyk był oczywiście Dominik Geisler – zdobywca drugiego miejsca w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Techniki Samochodowej.

Sukces Dominika nie jest przypadkowy, bowiem od samego początku kształcenia w Naszej szkole wykazywał duże zainteresowanie techniką samochodową, które wyniósł z domu gdyż jego ojciec prowadził warsztat samochodowy. Tytuł olimpijskiego wicemistrza kraju wypracował rzetelną nauką szkolną i rzetelną realizacją zajęć praktycznych. Gratulujemy Dominikowi i jego opiekunowi uzyskanego sukcesu. Oczekuję, że w kolejnym roku szkolnym uzyskany przez Dominika wynik sytuujący szkołę w gronie najlepszych szkół samochodowych w kraju będzie powtórzony przez młodszych jego kolegów, których zachęcam do podjęcia wyzwania rywalizacji w tej i innych olimpiadach, turniejach i konkursach samochodowych.

Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: poniedziałek, 01 lipca 2019 10:09