banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj3407
mod_vvisit_counterWczoraj12690
mod_vvisit_counterTydzień3407
mod_vvisit_counterZeszły tydzień107615
mod_vvisit_counterMiesiąc283163
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc304944
mod_vvisit_counterOd początku26511417

Aktualnie: gości 84, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 3.235.179.111
 , 
Dzisiaj: 17 Paź, 2021
perspektywy
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Egzaminy i konkursy
Wpisany przez Włodek Kania   
piątek, 12 marca 2021 14:26

OTWS

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej to konkurs skierowany do uczniów szkół samochodowych z całego kraju. Przez ostatnie lata odbywał się przy okazji targów Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, konkurs będzie natomiast w przestrzeni wirtualnej.

Nadal online, ale w dniu finału – 21 kwietnia – będziemy z naszymi uczestnikami razem. Połączymy się z wirtualnego studia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Uczniowie w domach (lub szkołach – jeśli te do kwietnia zostaną otwarte) będą wypełniać test wiedzy online. A jak się do niego przygotować? Już miesiąc przed turniejem ruszą specjalne lekcje zdalne. Dwa razy w tygodniu będziemy spotykać się z uczestnikami na wirtualnych szkoleniach. Pilni uczestnicy szkoleń z pewnością będą mieli dużo łatwiej podczas testu, bo na lekcjach padną odpowiedzi na pytania, które później zostaną zadane w czasie testu. Po każdej z kilku lekcji przygotowującej do finału będą też krótkie i szybkie testy z nagrodami dodatkowymi.

Temat prowadzą nauczyciele: Czesław Cebulla i Marek Pacion.   

Szczegóły udziału w OTWS omówione będą podczas zajęć lekcyjnych.

Zapisy szkół i uczniów do turnieju na www.otws.pl (Login/Logowanie do szkół, które posiadają login i hasło z poprzedniego logowania; Rejestracja – dla szkół, które po raz pierwszy biorą udział w Turnieju). Termin mija 16 kwietnia o 23:59.

W finale OTWS wyłonimy jak zwykle najlepszych uczniów techników i szkół branżowych, ekspertów poszczególnych dziedzin. Będzie też ranking szkół i ranking opiekunów. Zachęcamy więc nauczycieli, by zgłaszali do turnieju jak największą liczbę uczniów (max 20).

Organizatorami turnieju niezmiennie są Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej, Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku, firma Sosnowski oraz miesięcznik Nowoczesny Warsztat. Zapraszamy do udziału.

Redakcja Nowoczesnego Warsztatu                                                                                                                                                                                         


Bogusław Januszko - dyrektor

Poprawiony: piątek, 12 marca 2021 14:33