banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj2399
mod_vvisit_counterWczoraj10971
mod_vvisit_counterTydzień110611
mod_vvisit_counterZeszły tydzień80054
mod_vvisit_counterMiesiąc137327
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc372480
mod_vvisit_counterOd początku35586071

Aktualnie: gości 86, 
wizytacje 9 połączonych
Twój IP: 3.230.152.133
 , 
Dzisiaj: 09 Cze, 2023
perspektywy
Mechatronicy w laboratorium branżowym RZPWE w Opolu PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - Twoja Kariera
Wpisany przez Marek Wilk   
piątek, 17 marca 2023 13:20

Mechatronicy w laboratorium branżowym RZPWE w Opolu

Mechatronicy w laboratorium branżowym RZPWE w Opolu Grupa mechatroników z kl. 4Mp wraz z opiekunem p. Agatą Hetmańską uczestniczyła w zajęciach branżowych, które okazały się wspaniałą zabawą dla przyszłych mechatroników. W trakcie zajęć uczniowie poznali obsługę i programowanie przemysłowego robota KUKA oraz mogli sprawdzić swych umiejętności sprawdzając się na symulatorze jazdy samochodem ciężarowym. Wizyta w laboratorium RZPWE w Opolu jest kontynuacją cyklu dodatkowych zajęć zawodowych jakie otrzymują nasi uczniowie w ramach realizowanego przez szkołę projektu pn. „Opolskie Szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy – 2”.


Beata Kresan – szkolny doradca zawodowy