Listopadowe spotkania z rodzicami PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez m@rek   
czwartek, 10 listopada 2011 18:12

pawelczak SPOTKANIE RODZICÓW Z PREZES STOWARZYSZENIA >>TO CZŁOWIEK<<

W ramach kolejnego spotkania z rodzicami, 8 listopada gościliśmy w szkole panią prezes Stowarzyszenia na Rzecz Ludzi Uzależnionych „To Człowiek” Mieczysławę Kwolek-Pawełczak. Jak chronić swoje dziecko przed uzależnieniem, gdzie szukać pomocy w kryzysowej sytuacji - to kwestie poruszone w czasie pogadanki.
Rodzice zostali również wyposażeni w poradniki przydatne przy mierzeniu się z wyzwaniami jakie niesie ze sobą rozwój młodego człowieka. Mogli również spotkać się z terapeutą indywidualnie. Dziękujemy wszystkim rodzicom za udział w spotkaniu.


Danuta Szyniec-Krok

Poprawiony: poniedziałek, 21 listopada 2011 20:27