Moje dziecko bierze narkotyki !? PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Pedagog - Informacje ogólne
Wpisany przez zawojan   
wtorek, 22 stycznia 2013 21:57

2013.01.21 zebranie z rodzicami narkotyki PolicjaW dniu 21 stycznia 2013r. odbyło się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły z aspirantem Piotrem Chwastowskim, funkcjonariuszem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Opolu. Tematem spotkania była profilaktyka uzależnienia młodzieży od środków psychoaktywnych.

Podczas spotkania zaprezentowana została walizka profilaktyczna zawierająca najczęściej spotykane i używane przez młodych ludzi substancje psychoaktywne. Rodzice dowiedzieli się także jak rozpoznać, że dziecko jest pod wpływem narkotyków czy innych używek.

A&D, pedagodzy ZSM

Poprawiony: wtorek, 22 stycznia 2013 22:04