Inauguracja roku szkolnego 2023/2024
30/08/2023

W dniu 4 września 2023 o godzinie 9.00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie wszystkich klas proszeni są o punktualne przybycie i stawienie się na boisku szkolnym. Wszystkich uczestników obowiązuje strój odpowiedni do sytuacji i rangi uroczystości – akademii szkolnej.

Podczas uroczystości będzie miało miejsce m.in. rozdanie nagród dla najlepszych uczniów. Nagrody ufundowali Partnerzy Edukacji Zawodowej.

Po uroczystości uczniowie poszczególnych klas spotkają się z wychowawcami w wyznaczonych salach. Zapewne wakacyjnym wspomnieniom nie będzie końca, zatem życzę dobrych wrażeń ze spotkania się z koleżankami, kolegami oraz nauczycielami ZSM w Opolu.

W dniu 5 wrzesnia 2023 o godzinie 15.00 będzie miało miejsce rozpoczęcie roku szkolnego dla klas pierwszych Branżowej szkoły II stopnia nr 1 w auli szkolnej.

Dyrektor Bogusław Januszko

Skip to content