banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9982
mod_vvisit_counterWczoraj13614
mod_vvisit_counterTydzień23596
mod_vvisit_counterZeszły tydzień87704
mod_vvisit_counterMiesiąc391056
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc304944
mod_vvisit_counterOd początku26619310

Aktualnie: gości 163, 
wizytacje 4 połączonych
Twój IP: 3.229.142.91
 , 
Dzisiaj: 25 Paź, 2021
perspektywy
Pożegnanie uczniów partnerskiej szkoły z Ingolstadt PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Współpraca - Nauka Jazdy
Wpisany przez Włodek Kania   
wtorek, 22 marca 2016 10:50
weblink

Pożegnanie uczniów partnerskiej szkoły z Ingolstadt
ZSM Opole - FOS BOS Ingolstadt
6 marca - 18 marca 2016 r.

wymiana2016  W piątek 18 marca br. dobiegła końca dwutygodniowa praktyka uczniów z partnerskiej szkoły FOS BOS z Ingolstadt.

   Z ośmioosobowej grupy uczniów dwie osoby miały praktyki w CKP w Opolu, natomiast grupa sześciu niemieckich uczennic odbywała praktykę w "zaprzyjaźnionych" opolskich przedszkolach. W czasie wolnym od zajęć praktycznych uczniowie mieli możliwość poznać nie tylko nasze miasto, spędzić czas na kręgielni czy w kinie, ale także poznać najważniejsze zabytki Wrocławia. Podczas niedzielnej wycieczki do dolnośląskiej stolicy uczniowie odwiedzili Panoramę Racławicką oraz Aulę Leopoldina, mieszczącą się na Uniwersytecie Wrocławskim, przespacerowali się też najważniejszymi ulicami miasta.

 

 W piątek miało miejsce uroczyste pożegnanie, podczas którego zastępca dyrektora Jan Front wręczył praktykantom certyfikaty uczestnictwa. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku szkolnym grupa naszych uczniów będzie miała możliwość wyjazdu do  Ingolstadt.


Marzena Skrzyniarz

 

 

 

Poprawiony: piątek, 08 kwietnia 2016 16:13