banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1892
mod_vvisit_counterWczoraj8939
mod_vvisit_counterTydzień52419
mod_vvisit_counterZeszły tydzień57919
mod_vvisit_counterMiesiąc152776
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc297375
mod_vvisit_counterOd początku26076086

Aktualnie: gości 213, 
wizytacje 6 połączonych
Twój IP: 34.239.177.24
 , 
Dzisiaj: 18 Wrz, 2021
perspektywy
Orlik 2019 –podwójni mistrzowie! PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Sportowe
Wpisany przez Włodek Kania   
czwartek, 03 października 2019 11:00

Orlik 2019 podwójni mistrzowie!

Orlik 2019   Jak co roku w czasie ostatnich dni lata, ale tym razem dwukrotnie, pojawiliśmy się  na boisku  mieszczącym się przy ul.Czaplaka. Najpierw stawili się na nim reprezentanci klas pierwszych, aby wykazać się swoimi umiejętnościami grania w piłkę nożną. Pogoda nie sprzyjała graczom (+4 °C !), lecz cóż to dla naszych pierwszaków! Zagrzewała ich do gry chęć rywalizacji oraz dobra zabawa. Zawody oficjalnie otworzył p. dyr. Bogusław Januszko, życząc wszystkim dobrej gry i braku kontuzji. Po przypomnieniu zasad gry ,które przedstawił  p.Jacek Stelmaszczyk, zawodnicy ruszyli do gry. Ambitne rozgrywki trwały od godz.8:00 - 14:00.

Wszystkie mecze odbywały się  pod czujnym okiem pani sędzi Anety Klimek. W chwilach przerwy  dobrą kondycję przywracały pyszne jabłka lub woda mineralna. Wszyscy mogli czuć się bezpiecznie pod okiem p. Ryszarda Ostrowskiego, udzielającego pierwszej pomocy w razie skaleczeń.

Po stoczonym boju 1m. zajęła klasa I ESg, 2m. I aeg, 3m. I Dp. IVm. również było nagrodzone a zajęła je klasa I Ag. Najlepszym zawodnikiem został Aleksander Micheń, najlepszym  strzelcem Bartosz Kuczer. Gratulacje!!! Medale, dyplomy oraz uściski dłoni P. wicedyrektor Piotra Bielamowicza sprawiły zwycięzcom wiele radości. .  .

Dziękujemy drużynom klas pierwszych za zaangażowanie i  ambicje.

Dziękujemy również za możliwość organizacji turnieju i wsparcie: Dyrekcji, Sędziom,

Opiekunowi SU oraz Ratownikowi.

Liczymy na to, że spotkamy się za rok!

Relacja z drugiej części niebawem!


Faustyna Odziomek ,SU

Poprawiony: czwartek, 03 października 2019 13:20