banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj16686
mod_vvisit_counterWczoraj21679
mod_vvisit_counterTydzień66851
mod_vvisit_counterZeszły tydzień114684
mod_vvisit_counterMiesiąc135498
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc391683
mod_vvisit_counterOd początku27230223

Aktualnie: gości 162, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 54.80.173.217
 , 
Dzisiaj: 08 Gru, 2021
perspektywy
Moje hobby na rynku pracy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
ZSM Opole - SzOK
Wpisany przez Włodek Kania   
środa, 18 marca 2020 10:15

"Moje hobby na rynku pracy"

konkursInstytut Badań Edukacyjnych ogłosił konkurs kreatywny dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Głównym celem konkursu "Moje hobby na rynku pracy" jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie w zakresie potwierdzania kompetencji daje ZSK. W konkursie wzięli już udział uczniowie z województwa podkarpackiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym razem przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych stanie młodzież z czterech innych województw!

Zasady udziału:

 • Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, małopolskiego, łódzkiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego.
 • Jego przedmiotem jest przygotowanie pracy graficznej, które tematem przewodnim będzie hasło "Moje hobby na rynku pracy".
 • Forma? Dowolna! Może być to więc zarówno obraz, rysunek, zdjęcie, grafika wektorowa, grafika cyfrowa, grafika 3D, jak i komiks lub plakat...
 • Warunkiem udziału jest przesłanie pracy oraz wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 15 kwietnia 2020 roku.
 • Następnie w każdym z województw wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody w wysokości:
  1 800 zł - I miejsce
  1 200 zł – II miejsce
  700 zł - III miejsce

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


Beata Kresan - szkolny doradca zawodowy

Poprawiony: środa, 18 marca 2020 10:27