banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj5095
mod_vvisit_counterWczoraj7939
mod_vvisit_counterTydzień46683
mod_vvisit_counterZeszły tydzień57919
mod_vvisit_counterMiesiąc147040
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc297375
mod_vvisit_counterOd początku26070350

Aktualnie: gości 57, 
wizytacje 5 połączonych
Twój IP: 3.239.58.199
 , 
Dzisiaj: 17 Wrz, 2021
perspektywy
Ranking szkół PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez m@rek   
poniedziałek, 07 lutego 2011 19:45

Dnia 2 lutego 2011 roku w Filii Miejskiego Domu Kultury w Opolu, delegacja Zespołu Szkół Mechanicznych w Opolu w składzie Bogusław Januszko – dyrektor, Krzysztof Krawczyk - klasa IV Mt – stypendysta Marszałka Województwa Opolskiego i Marcin Szmul – klasa IV Ct – stypendysta Premiera Rzeczpospolitej Polskiej oraz Marszałka Województwa Opolskiego, uczestniczyła na zaproszenie Wojewody Opolskiego Pana Ryszarda Wilczyńskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty Pani Haliny Bilik w uroczystości podsumowania wyników XIII Ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i miesięcznika „Perspektywy”.
W uroczystości udział wzięli ponadto: Wicestarosta Powiatu Opolskiego Pani Leonarda Płoszaj i członek Zarządu Powiatu Opolskiego Pani Barbara Kamińska, Wiceprezydent Opola Pan Krzysztof Kawałko i Naczelnik Wydziału Oświaty w Opolu Pani Irena Koszyk.

Uroczystość miała na celu uhonorowanie okolicznościowymi dyplomami dwudziestu szkół z województwa opolskiego, które zajęły znaczące miejsca w rankingu. Wręczenie dyrektorom szkół przez Wojewodę Opolskiego i Opolskiego Kuratora Oświaty dyplomów w kontekście ogólnopolskiego rankingu oraz przez Wiceprezydenta Opola i Naczelnika Wydziału Oświaty w kontekście wojewódzkiego rankingu, uświetnione zostały okolicznościowym występem muzyków z Opola.

Wykonaniem zdjęć z uroczystości zajmował się Kamil Opler – klasa III Ct.

zaproszenie gratulacje_2 gratulacja_1
DSC_0569 DSC_0584 DSC_0591


Poprawiony: środa, 09 lutego 2011 09:27