Akademia Młodego Mechanika w ZSMOn Tour 2024
23/02/2024

26 lutego 2024 r. rozpoczyna się niezwykłe przedsięwzięcie – Edukacyjna Trasa Akademii Młodego Mechanika On Tour. To wyjątkowa podróż przez Polskę, której celem jest łączenie pasjonatów mechaniki i promowanie wiedzy o motoryzacji w inspirujący sposób

Podczas przejazdu On Tour Organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników z udziałem Partnerów tych Mistrzostw odwiedzą uczniów, nauczycieli i Ambasadorów Mistrzostw Mechaników. Cały zespół będzie dzielić się pasją do motoryzacji podczas tygodniowej trasy.

Akcja On Tour 2024 wyrusza w Polskę z Garażu Grzegorza Dudy w Ryglicach, by 1. marca dotrzeć do przystani docelowej w Gdańsku.

Jednym z przystanków na trasie jest Opole.

27. marca wypatrujcie pojazdów Akademii Młodego Mechanika zmierzających ulicami miasta na spotkanie do Naszej Szkoły.

Akademia Młodego Mechanika On Tour to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie zabraknie atrakcji.

Całość wydarzenia będzie transmitowana na żywo na kanałach TikTok, YouTube, Facebook i Instagram.

Zapraszamy wszystkich na to wydarzenie 😊


Marek Pacion – nauczyciel przedmiotów zawodowych

Skip to content