„ Biała Zima  w Zieleńcu: narty ,śnieg i świetna zabawa!”
05/01/2024

Pogoda i dobre warunki narciarskie  sprawiły, że kolejny wyjazd na narty  do Zieleńca w ramach Białej Zimy  można uznać za bardzo udany. Z pewnością  każdy z uczestników miał okazję  skorzystać z zimowych atrakcji i cieszyć się z dobrych warunków narciarskich. Zjazdy na nartach i na desce snowbordowej to doskonałe formy rekreacji zimowej  i oferujące unikalne doznania.

Nasze wyjazdy na narty nie tylko zapewniają  świetną zabawę na stoku narciarskim , ale też   gwarantują doskonałą okazję  do rozwijania umiejętności   narciarskich  i snowbordowych. Długi czas  wspólnie spędzony na stoku z pewnością  przyczynił się  również  do większej    integracji .

Mamy nadzieję, że każdy przywiózł wspaniałe wspomnienia z tych wspólnie spędzonych dni i z niecierpliwością czeka na kolejne zimowe szaleństwo.

Do zobaczenia w przyszłym roku!Sylwia Mielnik – nauczyciel

Skip to content