Konkurs języka angielskiego
11/04/2024

18 marca w Zespole Szkół Mechanicznych obył się konkurs języka angielskiego organizowany we współpracy z Wydawnictwem MM Publications. Licznie zgromadzeni uczniowie podjęli się rozwiązania testu konkursowego, ale także wykazali się niemałą kreatywnością pisząc wypracowanie dotyczące wpływu nowoczesnych technologii na nasze życie. Spośród ponad 90 prac zostały wyłonione te najlepsze. Pierwsze miejsce mogło być jednak tylko jedno i zajął je Wiktor Zemełka. Następnie na miejscu drugim ex aequo znaleźli się Simon Sladek, Franciszek Łukasiewicz, Bekarys Kydyrbekow oraz Jakub Szypon. Trzecie miejsce zaś zajęli Antoni Kaczmarczyk, Izabella Jagieło, Artur Abdrakhmanov oraz Beibarys Kussainov. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcy zostaną nagrodzeni w dzień zakończenia roku szkolnego.


Beata Włodarczyk – nauczyciel języka angielskiego

Skip to content