MECHATRAP RACERS 2024
12/06/2024

W dniu 7 czerwca 2024r. zainteresowane drużyny z klas: 1Mt, 2Mt i 2At wzięły udział w konkursie na budowę pojazdów napędzanych pułapką na myszy, organizowanym przez Wydział Mechaniczny Politechniki Opolskiej.

Konkurs odbył się w dwóch kategoriach przejazdu na czas oraz na najdłuższą odległość przy jednym napięciu pułapki. W emocjonującej rywalizacji, której dogrywka musiała się odbyć na korytarzu uczelni, wysokie pozycje zajęli uczniowie z naszej szkoły. Na podium konkursu o puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego stanęli:
w kategorii „przejazd na czas” III miejsce zajęli Marek Majnusz i Jan Brzuśnian (klasa 1Mt),
w kategorii „najdłuższa odległość” II miejsce zajął Jan Bogoń (klasa 2Mt) i III miejsce zajęli Marek Majnusz i Jan Brzuśnian (klasa 1Mt).

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom pomysłowości w konstruowaniu swoich pojazdów.


Małgorzata Zakrzewska, Karolina Łydka – nauczycielki przedmiotów zawodowych

Skip to content