Memoriał Jacka Stelmaszyka
17/06/2024

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej i Streetballu odbyły się już po raz drugi, ponownie przyciągając entuzjastów tych dyscyplin. Wydarzenie, które stało się tradycją, zyskało na znaczeniu.
Imprezę otworzył dyrektor szkoły, który symbolicznym pierwszym gwizdkiem dał sygnał do rozpoczęcia zawodów. Turniej piłki nożnej oraz streetballa cieszył się dużym zainteresowaniem, pogoda również dopisała, dzięki czemu uczestnicy mogli cieszyć się pięknym dniem pełnych sportowych emocji.
Memoriał Jacka Stelmaszczyka jest nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do uczczenia pamięci naszego nauczyciela wychowania fizycznego, który był bardzo oddany swojej pracy i młodzieży z którą pracował. Organizatorzy zadbali o to, aby wydarzenie miało charakter integracyjny, a zawodnicy mogli wspólnie celebrować ducha sportu i wspólnoty.
Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów z piłki nożnej i 8 zespołów w streetballu.
Klasyfikacja końcowa:

Piłka nożna:
I miejsce – klasa 3 Mt
II miejsce – klasa 1St
III miejsce – klasa 1 A
IV miejsce – klasa 2 Mt

Streetball:
I miejsce – klasa 3 Mt
II miejsce – klasa 2 St
III miejsce – klasa 1 Dt
IV miejsce – klasa 3 Ast

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, kibicom i organizatorom za zaangażowanie i wsparcie. Do zobaczenia za rok!


Nauczyciele wychowania fizycznego

Skip to content