Nasza ostatnia wspólna jesień w Bieszczadach
23/10/2023

W dniach 10-13.10.2023 uczniowie klasy 5Dp wraz z opiekunami Teresą Dzierwą i Markiem Pacionem wybrali się poczuć piękną jesień w Bieszczadach. Swoją podróż rozpoczęli od zwiedzania Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku, gdzie fizycznie dotknęli historii regionu. Kolejne dwa dni, były dniami w których chłonęli ducha gór przemierzając szlaki na Małej i Dużej Rawce, na Kremenaros, a następnie zdobyli Tarnicę najwyższy szczyt pasma. Wieczór skończyli przy ognisku w ich ośrodku Matiaszówka. Ostatniego dnia, w drodze powrotnej do domu, zwiedzili Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. I. Łukasiewicza w Bóbrce. Chwilę spędzone w górach pozwoliły nabrać energii i zapału na „ostatniej prostej” przed egzaminami kończącymi szkołę.


Teresa Dzierwa – wychowawca klasy 5Dp

Skip to content