Nasza przyszłość – przedszkolaki z wizytą w ZSM
19/06/2024

W poniedziałek 17 czerwca grupa starszaków z Przedszkola Nr 8 w Opolu wraz z wychowawczyniami odwiedziła naszą szkołę. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki były zafascynowane wyposażeniem pracowni zawodowych, zwłaszcza tych, gdzie mogli zobaczyć różnorodne urządzenia i silniki, których nigdy wcześniej nie widzieli. Bardzo podobały się im również ,,Mechany“ czyli nasza szkolna galeria. Natomiast wizyta w bibliotece zakończyła się prawie 100% chęcią udziału w kółku szachowym.
Po spotkaniu z panem dyrektorem Bogusławem Januszko, które odbyło się „na słodko“, przeszliśmy do warsztatu samochodowego, gdzie starsi koledzy z Mechaniczniaka pokazali przedszkolakom jak zbudowany jest samochód.


Iwona Majek-Wiśniowska – nauczyciel języka niemieckiego

Skip to content