Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024 dla Oliwera Jegera
04/12/2023

Uroczyste wręczenie dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2023/2024 za osiągnięcia edukacyjne odbyło się 28 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Na wojewódzką uroczystości wręczenia dyplomów Opolski Kurator Oświaty – Michał Siek zaprosił uczniów i ich rodziców oraz dyrektorów szkół.

Stypendia przyznawane przez Premiera RP otrzymują uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości, na podstawie wysokich wyników w nauce i wykazujących szczególnie uzdolnienia w różnych dziedzinach wiedzy. W tym roku stypendia przyznano 94 uczniom z naszego województwa.

W tak elitarnym gronie Stypendystów znalazł się Oliwer Jeger z klasy 5 D – technik pojazdów samochodowych, który dyplom odebrał z rąk Tomasza Witkowskiego – Wicewojewody Opolskiego oraz Michała Sieka – Opolskiego Kuratora Oświaty.  

O osiągnięciach Oliwera Jegera w dziedzinie samochodowej na bieżąco informowaliśmy na stronie internetowej szkoły oraz w szkolnych mediach społecznościowych.

Społeczność szkolna serdecznie gratuluje Oliwerowi i życzy dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych.


Bogusław Januszko – dyrektor

Skip to content