banner header
Reklama

Uśmiech dnia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj11574
mod_vvisit_counterWczoraj11281
mod_vvisit_counterTydzień83633
mod_vvisit_counterZeszły tydzień92372
mod_vvisit_counterMiesiąc467765
mod_vvisit_counterZeszły miesiąc560288
mod_vvisit_counterOd początku31800820

Aktualnie: gości 134, 
wizytacje 9 połączonych
Twój IP: 44.211.22.31
 , 
Dzisiaj: 30 Wrz, 2022
perspektywy
Najlepsi z najlepszych PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
Nasze osiągnięcia - Dyplomy uznania
Wpisany przez Włodek Kania   
niedziela, 18 października 2015 23:52

dzien edukacji  14 października, w dniu Święta Edukacji Narodowej, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów  odbyła się doniosła uroczystość. Do Warszawy zaproszeni zostali wyróżnieni nauczyciele oraz szczególnie uzdolnieni uczniowie, by odebrać z rąk pani premier Ewy Kopacz i minnister edukacji narodowej Joanny Kluzik-Rostkowskiej nagrody.

   20 nauczycieli  otrzymało tytuł honorowego profesora oświaty, wręczono również złote, srebrne, brązowe Krzyże Zasługi, medale Komisji Edukacji Narodowej oraz nagrody Ministra Edukacji Narodowej za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze.

     Uczniowie, którzy uzyskali w swojej szkole  najwyższą średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w jednej dziedzinie wiedzy, a w pozostałych osiągają co najmniej wyniki dobre,  otrzymali stypendium Prezesa Rady Ministrów. Województwo opolskie reprezentowało 3 uczniów: Patryk Dota, uczeń klasy 4 DM naszej szkoły, Andrea Rychlik uczennica Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 oraz Rafał Kaufman uczeń Zespołu Szkół Elektrycznych. Patryk po raz trzeci otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów, za co należą mu się szczególne gratulacje. W tym roku został dodatkowo wyróżniony, gdyż w imieniu stypendystów z całej Polski złożył podziękowania na ręce pani Premier i pani Minister, podkreślając jak ogromnym zaszczytem i motywacją do dalszej pracy jest ta  nagroda. W imieniu nagrodzonych kolegów wyraził nadzieję, że nie zawiodą pokładanych w nich nadziei.

Uroczystość zakończyła się wspólnymi  zdjęciami i  obiadem  w sali Tadeusza Mazowieckiego.


Jolanta Graj

 

Poprawiony: wtorek, 20 października 2015 11:36